Reduceri de pana la 50% si Transport gratuit la plata cu cardul!
SUPORT SHOP ONLINE

0311 094 700
shop@xpertbeauty.ro
Program: Luni-Vineri : 09:00 - 17:00
in zilele libere legale serviciul este indisponibil

SC SEELSTER BEAUTY DISTRIBUTION SRL

Sediul social - Str. Delea Veche, Nr. 24, Corp D,
Et. 2, cod postal 024101, Sector 2, Bucuresti.
CIF RO31503827
Reg. Comertului J40/4897/2013
Capital social 200 RON

Iasi

+40 733 441 075
iasi@xpertbeauty.ro
Palas Mall Iasi
Program: 10:00-22:00

SC SEELSTER BEAUTY DISTRIBUTION SRL

Sediul social - Str. Delea Veche, Nr. 24, Corp D,
Et. 2, cod postal 024101, Sector 2, Bucuresti.
CIF RO31503827
Reg. Comertului J40/4897/2013
Capital social 200 RON

Constanta

+40 733 441 063
constanta@xpertbeauty.ro
City Park Mall
Program: 10:00-22:00

SC SEELSTER BEAUTY DISTRIBUTION SRL

Sediul social - Str. Delea Veche, Nr. 24, Corp D,
Et. 2, cod postal 024101, Sector 2, Bucuresti.
CIF RO31503827
Reg. Comertului J40/4897/2013
Capital social 200 RON

Piatra Neamt

+40 724 59 91 39
piatraneamt@xpertbeauty.ro
Shopping City
Program: 10:00-22:00

SC SEELSTER BEAUTY DISTRIBUTION SRL

Sediul social - Str. Delea Veche, Nr. 24, Corp D,
Et. 2, cod postal 024101, Sector 2, Bucuresti.
CIF RO31503827
Reg. Comertului J40/4897/2013
Capital social 200 RON

Baneasa

+40 733 44 10 84
baneasa@xpertbeauty.ro
Baneasa Shopping City
Program: 10:00-22:00

SC SEELSTER BEAUTY DISTRIBUTION SRL

Sediul social - Str. Delea Veche, Nr. 24, Corp D,
Et. 2, cod postal 024101, Sector 2, Bucuresti.
CIF RO31503827
Reg. Comertului J40/4897/2013
Capital social 200 RON

Bucuresti

+40 720 720 905
cotroceni@xpertbeauty.ro
AFI Cotroceni
Program: Luni-Joi 10:00-22:00
Vineri-Sambata 10:00-23:00
Duminica 10:00-22:00

SC SEELSTER BEAUTY DISTRIBUTION SRL

Sediul social - Str. Delea Veche, Nr. 24, Corp D,
Et. 2, cod postal 024101, Sector 2, Bucuresti.
CIF RO31503827
Reg. Comertului J40/4897/2013
Capital social 200 RON

Ploiesti

+40 722 677 913
ploiesti@xpertbeauty.ro
AFI Ploiesti
Program: Luni-Joi 10:00-22:00
Vineri-Sambata 10:00-23:00
Duminica 10:00-22:00

SC SEELSTER BEAUTY DISTRIBUTION SRL

Sediul social - Str. Delea Veche, Nr. 24, Corp D,
Et. 2, cod postal 024101, Sector 2, Bucuresti.
CIF RO31503827
Reg. Comertului J40/4897/2013
Capital social 200 RON

Craiova

+40 728 08 32 21
craiova@xpertbeauty.ro
Electroputere Mall
Program: 10:00-22:00

SC SEELSTER BEAUTY DISTRIBUTION SRL

Sediul social - Str. Delea Veche, Nr. 24, Corp D,
Et. 2, cod postal 024101, Sector 2, Bucuresti.
CIF RO31503827
Reg. Comertului J40/4897/2013
Capital social 200 RON

Timisoara

+40 735 20 83 97
timisoara@xpertbeauty.ro
Iulius Mall
Program: 10:00-22:00

SC SEELSTER BEAUTY DISTRIBUTION SRL

Sediul social - Str. Delea Veche, Nr. 24, Corp D,
Et. 2, cod postal 024101, Sector 2, Bucuresti.
CIF RO31503827
Reg. Comertului J40/4897/2013
Capital social 200 RON

Cluj

+40 733 44 10 79
cluj@xpertbeauty.ro
Iulius Mall
Program: 10:00-22:00

SC SEELSTER BEAUTY DISTRIBUTION SRL

Sediul social - Str. Delea Veche, Nr. 24, Corp D,
Et. 2, cod postal 024101, Sector 2, Bucuresti.
CIF RO31503827
Reg. Comertului J40/4897/2013
Capital social 200 RON

Galati

+40 723 66 38 69
galati@xpertbeauty.ro
Shopping City
Program: 10:00-22:00

SC SEELSTER BEAUTY DISTRIBUTION SRL

Sediul social - Str. Delea Veche, Nr. 24, Corp D,
Et. 2, cod postal 024101, Sector 2, Bucuresti.
CIF RO31503827
Reg. Comertului J40/4897/2013
Capital social 200 RON

Oradea

+40 731 49 26 23
oradea@xpertbeauty.ro
Lotus Center
Program: 10:00-22:00

SC SEELSTER BEAUTY DISTRIBUTION SRL

Sediul social - Str. Delea Veche, Nr. 24, Corp D,
Et. 2, cod postal 024101, Sector 2, Bucuresti.
CIF RO31503827
Reg. Comertului J40/4897/2013
Capital social 200 RON

Pitesti

+40 728 55 61 22
pitesti@xpertbeauty.ro
Jupiter City Shopping Center
Program: 10:00-22:00

SC SEELSTER BEAUTY DISTRIBUTION SRL

Sediul social - Str. Delea Veche, Nr. 24, Corp D,
Et. 2, cod postal 024101, Sector 2, Bucuresti.
CIF RO31503827
Reg. Comertului J40/4897/2013
Capital social 200 RON

Sunati-ne