Iasi

+40 733 441 075 iasi@xpertbeauty.ro Palas Mall Iasi

Program: 10:00-22:00

SUPORT SHOP ONLINE

shop@xpertbeauty.ro

SEELSTER BEAUTY DISTRIBUTION SRL
Sediul social - Str. Sfantul Ilie, Nr 5, Et. 1, Ap 1.3, Sector 4, Bucuresti
Nr 7, Sect 4, CIF RO31503827
Reg. Comertului J40/4897/2013
Capital social 200 RON

Constanta

+40 733 441 063 constanta@xpertbeauty.ro City Park Mall

Program: 10:00-22:00

SUPORT SHOP ONLINE

shop@xpertbeauty.ro

SEELSTER BEAUTY DISTRIBUTION SRL
Sediul social - Str. Sfantul Ilie, Nr 5, Et. 1, Ap 1.3, Sector 4, Bucuresti
Nr 7, Sect 4, CIF RO31503827
Reg. Comertului J40/4897/2013
Capital social 200 RON

Piatra Neamt

+40 724 59 91 39 piatraneamt@xpertbeauty.ro Shopping City

Program: 10:00-22:00

SUPORT SHOP ONLINE

shop@xpertbeauty.ro

SEELSTER BEAUTY DISTRIBUTION SRL
Sediul social - Str. Sfantul Ilie, Nr 5, Et. 1, Ap 1.3, Sector 4, Bucuresti
Nr 7, Sect 4, CIF RO31503827
Reg. Comertului J40/4897/2013
Capital social 200 RON

Baneasa

+40 733 44 10 84 baneasa@xpertbeauty.ro Baneasa Shopping City

Program: 10:00-22:00

SUPORT SHOP ONLINE

shop@xpertbeauty.ro

SEELSTER BEAUTY DISTRIBUTION SRL
Sediul social - Str. Sfantul Ilie, Nr 5, Et. 1, Ap 1.3, Sector 4, Bucuresti
Nr 7, Sect 4, CIF RO31503827
Reg. Comertului J40/4897/2013
Capital social 200 RON

Bucuresti

+40 720 720 905 cotroceni@xpertbeauty.ro AFI Cotroceni

Program: Luni-Joi 10:00-22:00 Vineri-Sambata 10:00-23:00 Duminica 10:00-22:00

SUPORT SHOP ONLINE

shop@xpertbeauty.ro

SEELSTER BEAUTY DISTRIBUTION SRL
Sediul social - Str. Sfantul Ilie, Nr 5, Et. 1, Ap 1.3, Sector 4, Bucuresti
Nr 7, Sect 4, CIF RO31503827
Reg. Comertului J40/4897/2013
Capital social 200 RON

Ploiesti

+40 722 677 913 ploiesti@xpertbeauty.ro AFI Ploiesti

Program: Luni-Joi 10:00-22:00 Vineri-Sambata 10:00-23:00 Duminica 10:00-22:00

SUPORT SHOP ONLINE

shop@xpertbeauty.ro

SEELSTER BEAUTY DISTRIBUTION SRL
Sediul social - Str. Sfantul Ilie, Nr 5, Et. 1, Ap 1.3, Sector 4, Bucuresti
Nr 7, Sect 4, CIF RO31503827
Reg. Comertului J40/4897/2013
Capital social 200 RON

Craiova

+40 728 08 32 21 craiova@xpertbeauty.ro office@xpertbeauty.ro

Program: Luni-Joi 10:00-22:00 Vineri-Sambata 10:00-23:00 Duminica 10:00-22:00

SUPORT SHOP ONLINE

shop@xpertbeauty.ro

SEELSTER BEAUTY DISTRIBUTION SRL
Sediul social - Str. Sfantul Ilie, Nr 5, Et. 1, Ap 1.3, Sector 4, Bucuresti
Nr 7, Sect 4, CIF RO31503827
Reg. Comertului J40/4897/2013
Capital social 200 RON

Timisoara

+40 735 20 83 97 timisoara@xpert.com office@xpertbeauty.ro

Program: Luni-Joi 10:00-22:00 Vineri-Sambata 10:00-23:00 Duminica 10:00-22:00

SUPORT SHOP ONLINE

shop@xpertbeauty.ro

SEELSTER BEAUTY DISTRIBUTION SRL
Sediul social - Str. Sfantul Ilie, Nr 5, Et. 1, Ap 1.3, Sector 4, Bucuresti
Nr 7, Sect 4, CIF RO31503827
Reg. Comertului J40/4897/2013
Capital social 200 RON

Cluj

+40 733 44 10 79 cluj@xpert.com office@xpertbeauty.ro

Program: Luni-Joi 10:00-22:00 Vineri-Sambata 10:00-23:00 Duminica 10:00-22:00

SUPORT SHOP ONLINE

shop@xpertbeauty.ro

SEELSTER BEAUTY DISTRIBUTION SRL
Sediul social - Str. Sfantul Ilie, Nr 5, Et. 1, Ap 1.3, Sector 4, Bucuresti
Nr 7, Sect 4, CIF RO31503827
Reg. Comertului J40/4897/2013
Capital social 200 RON

  • Sunati-ne